SKUTKI ABDOMINAL BODY SYSTEM PRZYCZYNY.
Definicja ABS (Abdominal Body System) co to znaczy? Słownik Mechanizm) ćwiczenia fizyczne.

Czy przydatne?

Co to jest ABS (Abdominal Body System)

Definicja z ang. ABS (Abdominal Body System), z niem. ABS (Bauch Body System).

Czym jest ABS (Abdominal Body System): ABS (Abdominal Body Mechanizm) ćwiczenia fizyczne angażujące dolne partie ciała, raczej uda i pośladki, lecz w pierwszej kolejności aktywizujące mięśnie brzucha; treningi ABS powinno się zaczynać od najniższego stopnia trudności, lecz dla uzyskania widocznego efektu niezbędne są regularne ćwiczenia, najlepiej trzy razy w tygodniu, trening kończy się serią ćwiczeń rozciągających. Aliasy: abdominal-body-mechanizm
Objawy Akupunktura:
Skutki starożytna chińska metoda leczenia, polegająca na nakłuwaniu ciała igłami odpowiednio z rozmieszczeniem tak zwany meridianów (punktów na skórze powiązanych z aktywnością poszczególnych narządów abs (abdominal body system).
Objawy a6w (Aerobowa 6 Weidera):
Skutki Weidera) trening aerobowy przygotowany dla wzmocnienia i wyrzeźbienia mięśni brzucha; to jest nazwa określająca zbiór sześciu ćwiczeń, które należy wykonywać w pozycji leżącej, nie przerywając abs (abdominal body system).
Objawy Aerobic:
Skutki aéros – powietrze, bíos – życie] forma ćwiczeń fizycznych przygotowana poprzez Kennetha Coopera z myślą o kosmonautach, którym taki trening przez przyspieszenie oddechu i bicia serca pomóc miał w abs (abdominal body system).
Objawy Akupresura:
Skutki niekonwencjonalna sposób lecznicza, podobna do akupunktury z racji na technikę przeprowadzania zabiegu, stymulowanie odpowiednich punktów na ciele człowieka dzieje się jednak bez użycia igieł – abs (abdominal body system).

Co to jest ABS (Abdominal Body System) znaczenie w Słownik A .

  • Dodano:
  • Autor: