SKUTKI ABDOMINAL BUTTOCKS THIGHS PRZYCZYNY.
Definicja ABT (Abdominal, Buttocks, Thighs) co to znaczy? Słownik Buttocks, Thighs) ćwiczenia.

Czy przydatne?

Co to jest ABT (Abdominal, Buttocks, Thighs)

Definicja z ang. ABT (Abdominal, Buttocks, Thighs), z niem. ABT (Bauch-, Gesäß, Oberschenkel).

Czym jest ABT (Abdominal, Buttocks, Thighs): ABT (Abdominal, Buttocks, Thighs) ćwiczenia aerobowe kształtujące uda, pośladki i brzuch; trening oparty o formułę ABT ma za zadanie wzmocnić i uelastycznić mięśnie tych części ciała; w trakcie treningu wykorzystuje się różne przybory, na przykład piłki i wielokrotnie powtarza te same ćwiczenia; ta forma aktywności fizycznej pomaga pozbyć się dodatkowych kilogramów i cellulitu. Aliasy: abdominal-buttocks-tights
Objawy Akupunktura:
Skutki starożytna chińska metoda leczenia, polegająca na nakłuwaniu ciała igłami odpowiednio z rozmieszczeniem tak zwany meridianów (punktów na skórze powiązanych z aktywnością poszczególnych narządów abt (abdominal, buttocks, thighs).
Objawy Algi Morskie:
Skutki rośliny występujące w środowisku wodnym, słynące ze swych dobro-aktywnych dla zdrowia i urody właściwości; zabiegi z użyciem alg na stałe weszły już do kosmetyki i są używane jako kluczowy składnik abt (abdominal, buttocks, thighs).
Objawy a6w (Aerobowa 6 Weidera):
Skutki Weidera) trening aerobowy przygotowany dla wzmocnienia i wyrzeźbienia mięśni brzucha; to jest nazwa określająca zbiór sześciu ćwiczeń, które należy wykonywać w pozycji leżącej, nie przerywając abt (abdominal, buttocks, thighs).
Objawy Aerozoloterapia:
Skutki jedna z metod leczenia dróg oddechowych tak zwany wziewnego, bazuje na wprowadzeniu do organizmu chorego środków leczniczych dzięki urządzeń wytwarzających aerozole (zawiesiny cząstek ciekłych bądź abt (abdominal, buttocks, thighs).

Co to jest ABT (Abdominal, Buttocks, Thighs) znaczenie w Słownik A .

  • Dodano:
  • Autor: