SKUTKI ABDOMINAL BUTTOCKS THIGHS PRZYCZYNY.
Definicja ABT (Abdominal, Buttocks, Thighs) co to znaczy? Słownik Buttocks, Thighs) ćwiczenia.

Czy przydatne?

Co to jest ABT (Abdominal, Buttocks, Thighs)

Definicja z ang. ABT (Abdominal, Buttocks, Thighs), z niem. ABT (Bauch-, Gesäß, Oberschenkel).

Czym jest ABT (Abdominal, Buttocks, Thighs): ABT (Abdominal, Buttocks, Thighs) ćwiczenia aerobowe kształtujące uda, pośladki i brzuch; trening oparty o formułę ABT ma za zadanie wzmocnić i uelastycznić mięśnie tych części ciała; w trakcie treningu wykorzystuje się różne przybory, na przykład piłki i wielokrotnie powtarza te same ćwiczenia; ta forma aktywności fizycznej pomaga pozbyć się dodatkowych kilogramów i cellulitu. Aliasy: abdominal-buttocks-tights
Objawy Aerozoloterapia:
Skutki jedna z metod leczenia dróg oddechowych tak zwany wziewnego, bazuje na wprowadzeniu do organizmu chorego środków leczniczych dzięki urządzeń wytwarzających aerozole (zawiesiny cząstek ciekłych bądź abt (abdominal, buttocks, thighs).
Objawy Algi Morskie:
Skutki rośliny występujące w środowisku wodnym, słynące ze swych dobro-aktywnych dla zdrowia i urody właściwości; zabiegi z użyciem alg na stałe weszły już do kosmetyki i są używane jako kluczowy składnik abt (abdominal, buttocks, thighs).
Objawy Aerobic:
Skutki aéros – powietrze, bíos – życie] forma ćwiczeń fizycznych przygotowana poprzez Kennetha Coopera z myślą o kosmonautach, którym taki trening przez przyspieszenie oddechu i bicia serca pomóc miał w abt (abdominal, buttocks, thighs).
Objawy a6w (Aerobowa 6 Weidera):
Skutki Weidera) trening aerobowy przygotowany dla wzmocnienia i wyrzeźbienia mięśni brzucha; to jest nazwa określająca zbiór sześciu ćwiczeń, które należy wykonywać w pozycji leżącej, nie przerywając abt (abdominal, buttocks, thighs).

Co to jest ABT (Abdominal, Buttocks, Thighs) znaczenie w Słownik A .

  • Dodano:
  • Autor: