SKUTKI AKUPRESURA PRZYCZYNY.
Definicja Akupresura co to znaczy? Słownik niekonwencjonalna sposób lecznicza, podobna do.

Czy przydatne?

Co to jest Akupresura

Definicja z ang. Acupressure, z niem. Akupressur.

Czym jest Akupresura: Akupresura niekonwencjonalna sposób lecznicza, podobna do akupunktury z racji na technikę przeprowadzania zabiegu, stymulowanie odpowiednich punktów na ciele człowieka dzieje się jednak bez użycia igieł – meridany umiejscowione na ciele stymulowane są bez-pośrednio dłońmi albo przy użyciu różnych elementów: kamieni, pałeczek, stożków i innych (wtedy zwana jest także klawiterapią albo odmiennie, w zależności od stosowanego narzędzia). Może ją wykonywać zarówno terapeuta, jak i amator. W odróżnieniu do akupunktury nie ma przeciwwskazań do jej stosowania, może być realizowana u dzieci, osób starszych czy także tych, którzy nie mogą w pełni bezpiecznie poddać się zabiegowi akupunktury. Aliasy: akupresura
Objawy Aerozoloterapia:
Skutki jedna z metod leczenia dróg oddechowych tak zwany wziewnego, bazuje na wprowadzeniu do organizmu chorego środków leczniczych dzięki urządzeń wytwarzających aerozole (zawiesiny cząstek ciekłych bądź akupresura.
Objawy Akupunktura:
Skutki starożytna chińska metoda leczenia, polegająca na nakłuwaniu ciała igłami odpowiednio z rozmieszczeniem tak zwany meridianów (punktów na skórze powiązanych z aktywnością poszczególnych narządów akupresura.
Objawy Aerobic:
Skutki aéros – powietrze, bíos – życie] forma ćwiczeń fizycznych przygotowana poprzez Kennetha Coopera z myślą o kosmonautach, którym taki trening przez przyspieszenie oddechu i bicia serca pomóc miał w akupresura.
Objawy ABT (Abdominal, Buttocks, Thighs):
Skutki Buttocks, Thighs) ćwiczenia aerobowe kształtujące uda, pośladki i brzuch; trening oparty o formułę ABT ma za zadanie wzmocnić i uelastycznić mięśnie tych części ciała; w trakcie treningu wykorzystuje akupresura.

Co to jest Akupresura znaczenie w Słownik A .

  • Dodano:
  • Autor: