SKUTKI BOTOX PRZYCZYNY.
Definicja Botox co to znaczy? Słownik toksyna będąca pochodną bakterii jadu kiełbasianego szeroko.

Czy przydatne?

Co to jest Botox

Definicja z ang. Botox, z niem. Botox.

Czym jest Botox: Botox oczyszczona toksyna będąca pochodną bakterii jadu kiełbasianego szeroko użytkowana w medycynie estetycznej, wstrzyknięta pod skórę hamuje czynności nerwów uniemożliwiając ich kurczenie się, co skutkuje skutek miejscowego wygładzenia (ostateczny wynik widoczny jest po ok. tygodniu), taki paraliż jest tymczasowy i ustępuje średnio po około 6 miesiącach, jednak można potem systematycznie powtarzać zabieg. Termin botox powszechnie kojarzony jest z zabiegiem korekcji zmarszczek mimicznych, ale w rzeczywistości jego wykorzystanie jest o sporo szersze. Toksyna botulinowa w celach medycznych została zastosowana po raz pierwszy w latach 80. do korekcji zeza. Współcześnie botulinę wykorzystuje się również w leczeniu nadpotliwości, otyłości, dolegliwości wrzodowej czy przy nietrzymaniu moczu. Do skutków ubocznych stosowania botoksu zalicza się na przykład świąd i zaburzenia gastryczne. Aliasy: botox
Objawy Balayage:
Skutki ‘zamiatać’] taki sposób koloryzacji włosów, który poprzez wykorzystanie różnych odcieni tego samego koloru, na przykład blondu, nakładanego na wybrane kosmyki, daje skutek świetlistości, jakby włosy botox.
Objawy Borowina (Peloid):
Skutki rodzaj torfu mający szerokie wykorzystanie w medycynie i kosmetyce; cenne związki organiczne zawarte w borowinie (sole mineralne, białka, enzymy, estrogeny, kwasy huminowe i in.) regenerują skórę botox.
Objawy Bio-Alcamid (Endoproteza):
Skutki endoproteza) rodzaj implantu użytkowany do wypełniania ubytków w tkan-kach miękkich, jak choćby blizn pourazowych czy pooperacyjnych; implant Bio-Alcamid używany jest w szerokim spektrum zabiegów botox.
Objawy Bieżnia:
Skutki elektryczne, pozwalające na bieganie i marsz bez wychodzenia z domu.; trening na bieżni obciąża stawy mniej niż bieganie w terenie, nie wymaga także specjalnego obuwia; na nowoczesnych bieżniach botox.

Co to jest Botox znaczenie w Słownik B .

  • Dodano:
  • Autor: