SKUTKI DEPILACJA PRZYCZYNY.
Definicja Depilacja co to znaczy? Słownik zabiegu usuwania owłosienia z wybranych części ciała i.

Czy przydatne?

Co to jest Depilacja

Definicja z ang. Epilation, z niem. Enthaarung.

Czym jest Depilacja: Depilacja ustalenie zabiegu usuwania owłosienia z wybranych części ciała i twarzy takich jak raczej: wąsik, broda, pachy, ręce, okolice bikini, nogi, a w razie mężczyzn dodatkowo klatka piersiowa i plecy; depilacja może być wykonana w uwarunkowaniach domowych, jak i w gabinecie kosmetycznym, dzieje się przy użyciu różnych technik, do usuwania włosów posłużyć może tradycyjna golarka, depilator elektryczny, plastry z rozgrzanym woskiem, krem do depilacji, pasta cukrowa i in., również laser; poszczególne sposoby różnią się pomiędzy sobą poziomem bólu, jaki może sprawiać zabieg (na przykład depilator), długotrwałością uzyskanego efektu (na przykład włoski odrastają potem w razie depilacji pastą cukrową niż przy goleniu tradycyjną golarką), także ceną (na przykład depilacja laserowa jest dość droga, lecz uzyskany skutek utrzymuje się najdłużej, możliwe jest nawet trwałe usuwanie owłosienia tą sposobem).
Aliasy: depilacja
Objawy Dieta Proteinowa:
Skutki dieta przygotowana poprzez francuskiego lekarza Pierra Dukana. Złożona jest z czterech faz, z czego ostatnia powinna trwać do końca życia i nazywana jest „fazą stabilizują-cą wagę”. Pierwsza, główna depilacja.
Objawy Dieta Kopenhaska:
Skutki trzynastodniowa, bardzo rygorystyczna dieta, przygotowana dla osób, którym zależy na szybkiej utracie kilku kilogramów. Może jednak rozregulować pracę organizmu, a poprzez to ma tylu przeciwników depilacja.
Objawy Dermabrazja:
Skutki z zakresu dermatologii estetycznej polegająca na złuszczeniu warstw skóry, na których widoczne są różnego pochodzenia przebarwienia jak na przykład zmiany potrądzikowe, blizny czy drobne zmarszczki w depilacja.
Objawy Dieta Plaż Południowych:
Skutki południowych dieta stworzona poprzez amerykańskiego kardiologa Arthura Agatstona, mająca wielu zwolenników w Europie i Stanach Zjednoczonych, podzielona jest na trzy etapy: pierwsza trwa dwa tygodnie depilacja.

Co to jest Depilacja znaczenie w Słownik D .

  • Dodano:
  • Autor: