SKUTKI JONOFOREZA PRZYCZYNY.
Definicja Jonoforeza co to znaczy? Słownik użytkowana w fizjoterapii i kosmetyce, polegająca na.

Czy przydatne?

Co to jest Jonoforeza

Definicja z ang. Ionophoresis, z niem. Iontophorese.

Czym jest Jonoforeza: Jonoforeza sposób użytkowana w fizjoterapii i kosmetyce, polegająca na wprowadzeniu preparatu leczniczego dzięki impulsów prądu elektrycznego, dzięki któremu jony leku szybciej wnikają do tkanek organizmu przenikając przez gruczoły łojowe i potowe, a w dalszym ciągu przedostając się do układu krwionośnego; do wykonania zabiegu stosuje się specjalistyczną aparaturę, a na ciele pacjenta przytwierdza elektrody, poprzez które jony przepływają do organizmu; dzięki jonoforezy zazwyczaj aplikuje się takie substancje jak hydrokortyzon, wapń, histamina, magnez czy jod, a również różne preparaty kosmetyczne; sposób lecznicza jest także użytkowana w leczeniu uciążliwych bólów na przykład stawowych i w leczeniu nadpotliwości. Aliasy: jonoforeza
Objawy Jukami Fit To Fly:
Skutki trening fizyczny połączony z zabawą, zawierający przedmioty m. in. cardio i stretchingu; ćwiczenia realizowane są dzięki przyrządu FlySet, przypominającego w swym wyglądzie trapez; zajęcia Jukami jonoforeza.
Objawy Jedwab:
Skutki włókna białkowego uzyskiwanego z kokonu jedwabnika; proteiny jedwabiu mają strukturę bardzo zbliżoną do protein występujących w ludzkiej skórze i włosach, a z racji na mocne działanie nawilżająco jonoforeza.
Objawy Jukari Fit To Flex:
Skutki trening fitness wzbogacony o przedmioty zaczerpnięte z tańca; rekwizytem tu jest elastyczna wstążka, która stanowi integralną część ćwiczenia Jukari fit to flex – wymachiwanie tasiemką ma dodatkowo jonoforeza.
Objawy Jonizacja:
Skutki w trakcie którego dochodzi do oderwania elektronów od atomu, a z powodu z neutralnego elektrycznie atomu tworzy się jon o ładunku dodatnim i swobodnie krążące elektrony; jonizacja jest procesem jonoforeza.

Co to jest Jonoforeza znaczenie w Słownik J .

  • Dodano:
  • Autor: