SKUTKI ABSCENCE PRZYCZYNY.
Pojęcie Abscence co to znaczy. Czym jest małe); definicja pochodzące z języka francuskiego.

Czy przydatne?

Co to jest Abscence

Definicja z ang. Abscence, z niem. abscence.

Co znaczy Abscence: (napady nieswiadomości) dawniej nazywane "petit mai" (napady małe); definicja pochodzące z języka francuskiego stosowane dla ustalenia napadów krótkotrwałej straty świadomości, reaktywności i pamięci, charakterystycznych dla padaczki wieku dziecięcego i młodzieńczego. Rozróżniamy n.n. typowe (łatwe albo złożone) i nietypowe
Przyczyny Algi:
Powody obejmująca rośliny o podobnych cechach morfologicznych i właściwościach ekologicznych, z kolei bardzo zróżnicowana pod względem systematycznym; wg najnowszych ujęć należą do 10 gromad; organizmy abscence.
Przyczyny Autotrening:
Powody samodzielne i systematyczne wykonywanie ćwiczeń fizycznych albo oddziaływań wyrównujących istniejące braki w psychofizycznym stanie organizmu abscence.
Przyczyny Amniopunkcja:
Powody zabieg opierający na pobraniu niewielkiej ilości płynu owod-niowego do badań; płyn pobierany jest cienką igłą wkłuwaną poprzez ścianę brzucha matki abscence.
Przyczyny Alfa-Fetoproteina (AFP):
Powody płodowego, która w normalnych uwarunkowaniach występuje w surowicy krwi matki w bardzo małych ilościach. Poziom AFP w krwi matki może być oznaczany ok. 15-16 tygodnia ciąży; zazwyczaj jest on abscence.

Czym jest Abscence znaczenie w słowniku Definicje A .

  • Dodano:
  • Autor: