SKUTKI AKUPRESURA PRZYCZYNY.
Pojęcie Akupresura co to znaczy. Czym jest tsu-ponieważ); sposób lecznicza pochodząca od.

Czy przydatne?

Co to jest Akupresura

Definicja z ang. Acupressure, z niem. Akupressur.

Co znaczy Akupresura: (masaż punktowy; refleksoterapia; chińska nazwa ? shiatsu; tsu-ponieważ); sposób lecznicza pochodząca od akupunktury. Bazuje na mechanicznym pobudzaniu (ugniataniu, masowaniu) odpowiednich punktów na ciele. Masowanie ma na celu wywołanie ucisku, odpowiedniego co do siły i kierunku działania. Wykonuje się go przeważnie kciukiem, palcem wskazującym, pałeczką, można nawet posługiwać się większą główką szpilki
Przyczyny Aplazja:
Powody brak rozwoju narządu w rezultacie zaburzeń organogenezy albo także zanik narządu w następstwie straty umiejętności do odnowy akupresura.
Przyczyny Aids:
Powody Acqiured Immune Deficiency Syndrome), zespół nabytego upośledzenia odporności, dolegliwość wynikająca z zakażenia wirusem HIV (zobacz HIV), niszcząca kompletnie systemy obronne organizmu akupresura.
Przyczyny Abioseston:
Powody rozłożonych szczątków organicznych i nieorganicznych z wietrzejących skał; nieożywiona część ? sestonu; nadmiar wywołuje zmętnienie wody, ogranicza dopływ światła, wymienia warunki cieplne, hamuje akupresura.
Przyczyny Adenina:
Powody Zasada azotowa wchodząca w skład nukleotydów adeninowych DNA i RNA. Należy do puryn i tworzy komplementarną parę z tyminą (w DNA) lub uracylem (w RNA akupresura.

Czym jest Akupresura znaczenie w słowniku Definicje A .

  • Dodano:
  • Autor: