SKUTKI AZBESTOZA PRZYCZYNY.
Pojęcie Azbestoza co to znaczy. Czym jest organizmu włókienek azbestu; objawia się zwłóknieniem.

Czy przydatne?

Co to jest Azbestoza

Definicja z ang. Asbestosis, z niem. Asbestose.

Co znaczy Azbestoza: pylica azbestowa, dolegliwość wywołana wniknięciem do organizmu włókienek azbestu; objawia się zwłóknieniem płuc, prowadzi do niewydolności oddechowej i nowotworów
Przyczyny Aerozoloterapia:
Powody do wdychania drobnych cząsteczek różnego rodzaju środków leczniczych a również na pokrywaniu nimi powierzchni skóry, błon śluzowych albo tworzeniu na nich warstwy ochronnej.Znajduje wykorzystanie azbestoza.
Przyczyny Angiografia:
Powody diagnostyczna, która bazuje na wprowadzeniu do układu tętniczego i żylnego i chłonnego odpowiednich środków cieniujących z następowym wykonaniem badania radiologicznego. Badanie to wykonuje się azbestoza.
Przyczyny Absorbancja:
Powody absorpcji (pochłaniania) światła, użytkowany w spektrofotometrii do oznaczania stężenia substancji w roztworze; a. jest funkcją liczby cząsteczek absorbujących promieniowanie, znajdujących się na azbestoza.
Przyczyny Anartia:
Powody wypowiadania artykułowanych dźwięków powstająca w rezultacie zniesienia albo znacznego upośledzenia czynności aparatu mowy, w konsekwencji uszko­dzenia ośrodkowego i obwodowego układu nerwowego albo azbestoza.

Czym jest Azbestoza znaczenie w słowniku Definicje A .

  • Dodano:
  • Autor: