SKUTKI CECHY PŁCIOWE PRZYCZYNY.
Pojęcie Płciowe Cechy co to znaczy. Czym jest pierwszorzędowych (głownych) cech płciowych zalicza.

Czy przydatne?

Co to jest Płciowe Cechy

Definicja z ang. Sexual characteristics, z niem. Geschlechtsmerkmale.

Co znaczy Cechy płciowe: zespół cech odróżniających mężczyznę od kobiety. Do pierwszorzędowych (głownych) cech płciowych zalicza się gruczoły płciowe, a więc gonady (u mężczyzn - jądra, u kobiet ? jajniki). Do drugorzędowych cech płciowych zalicza się te narządy płciowe, które uczestniczą w procesie rozmnażania się, a do trzeciorzędowych cech płciowych budowę ciała, postęp mięśni, tkanki tłuszczowej,owłosienie, brzmienie głosu. Kształtują się szczególnie intensywnie w momencie dojrzewania
Przyczyny Cytologia:
Powody edukacja o budowie i czynnościach życiowych komórek różnych organizmów cechy płciowe.
Przyczyny Cefalizacja:
Powody ewolucyjna dwubocznie symetrycznych zwierząt wolno żyjących, charakteryzująca się rozszerzaniem i stopniowym rozrastaniem się przedniej części ciała, kierującym do wyodrębnienia głowy, gdzie znajduje cechy płciowe.
Przyczyny Cieplolecznictwo:
Powody fizykalnego polegająca na dostarczaniu tkankom energii cieplnej. Wykorzystuje się umiejętność przenoszenia tej energii z jednego ciała do drugiego. Jest skutecznym, doraźnym środkiem przeciwbólowym i cechy płciowe.
Przyczyny Cerebrozydy:
Powody z kwasu tłuszczowego, alkoholu sfingozyny,alaktozy albo glukozy. Wchodzą w skład mózgu i włókien nerwowych i wielu innych tkanek. Nagromadzanie (spichrzanie) celebrozydy w tkankach wynikające z cechy płciowe.

Czym jest Cechy płciowe znaczenie w słowniku Definicje C .

  • Dodano:
  • Autor: