SKUTKI CHRAPANIE PRZYCZYNY.
Pojęcie Chrapanie co to znaczy. Czym jest zmianami w budowie podniebienia i łuków podniebień nych.

Czy przydatne?

Co to jest Chrapanie

Definicja z ang. Snore, z niem. schnarchen.

Co znaczy Chrapanie: zaburzenie oddychania w okresie snu. Może być wywołane zmianami w budowie podniebienia i łuków podniebień nych, przerostem pierścienia migdałkowego. Do chrapania dochodzi w rezultacie wiotkości i wibracji tkanek w okresie wdechu i wydechu powietrza. Zaburzenia oddechowe w okresie snu z krótkotrwałymi okresami bezdechów uważane są za bardzo szkodliwe. W powyższych sytuacjach niezbędne jest badanie i leczenie specjalistyczne, różne w zależności od powody. W sytuacjach przerostu migdałków ? usuwanie III mig-dałka albo migdałków podniebnych
Przyczyny Cunnilingus:
Powody całowanie żeńskich narządów płciowych chrapanie.
Przyczyny Ciemiączka:
Powody łącznotkankowe błony łączące z sobą kości czaszki u noworodków i niemowląt; nieparzyste występują w miejscach zejścia się kości czołowej z ciemieniowymi i potylicznej z ciemieniowymi, a parzyste w chrapanie.
Przyczyny Chityna:
Powody strukturalny (wielocukry) bezkręgowców, raczej stawonogów, również grzybów i nie wszystkich mchów, polimer N-acetyloglukozaminy o długim, nie rozgałęzionym łańcuchu; wchodzi wraz z białkami, solami chrapanie.
Przyczyny Cewka Moczowa:
Powody wyprowadzający mocz z pęcherza moczowego. Cewka męska jest również drogą wyprowadzającą nasienie (nasieniowody uchodzą w pobliżu szyjki pęcherza moczowego). Odcinek prą-iowy otoczony jest poprzez chrapanie.

Czym jest Chrapanie znaczenie w słowniku Definicje C .

  • Dodano:
  • Autor: