SKUTKI DRESZCZE PRZYCZYNY.
Pojęcie Dreszcze co to znaczy. Czym jest szkieletowych całego ciała (drżenie ujawnia się między.

Czy przydatne?

Co to jest Dreszcze

Definicja z ang. Chills, z niem. Schüttelfrost.

Co znaczy Dreszcze: (u człowieka) serie szybkich, słabych skurczów mięśni szkieletowych całego ciała (drżenie ujawnia się między innymi szczękaniem zębów), połączone z powstawaniem tak zwany gęsiej skórki i uczuciem zimna; reakcja na szybkie ochłodzenie ciała albo zaburzenie systemu termostatycznego w rezultacie pojawiającej się ? gorączki
Przyczyny Defekacja:
Powody zachodzi wskutek skurczów błony mięśniowej odbytnicy i działania tłoczni brzusznej (skurcze przepony i mięśni brzucha), przy równoczesnym okresowym rozluźnianiu zwieraczy odbytu. Ośrodki nerwowe dreszcze.
Przyczyny Dwujęzyczność:
Powody termin stosowany w dwóch różnych znaczeniach: do ustalenia doskonałego opanowania dwóch języków i posługiwania się nimi z jednakową łatwością i do ustalenia zaburzeń rozwoju mowy, spotykanych u dreszcze.
Przyczyny Debilizm Motoryczny:
Powody zespół zaburzeń motorycznych, opierających na niezborności ruchów, niezręczności spowodowanych dysfunkcją ośrodkowego układu nerwowego. Termin debilizmmotoryczny wprowadzony został poprzez M. Duprego dreszcze.
Przyczyny Dyfteryt:
Powody spowodowana poprzez Corynaebacterium diphtheriae, regularnie o bardzo ciężkim przebiegu, mogąca kończyć się śmiercią; po 3 do 5-dniowym okresie wylęgania pojawiają się skórzastowłóknikowe naloty na dreszcze.

Czym jest Dreszcze znaczenie w słowniku Definicje D .

  • Dodano:
  • Autor: