SKUTKI DRGAWKI PRZYCZYNY.
Pojęcie Drgawki co to znaczy. Czym jest szkieletowych, spowodowane zaburzeniami pracy mózgu albo.

Czy przydatne?

Co to jest Drgawki

Definicja z ang. Convulsions, z niem. Krämpfe.

Co znaczy Drgawki: powtarzające się serie szybkich skurczów mięśni szkieletowych, spowodowane zaburzeniami pracy mózgu albo rdzenia kręgowego w rezultacie na przykład niedokrwienia, działania trucizn (na przykład strychniny), wysokiej temp. ciała (d. gorączkowe) czy w padaczce
Przyczyny Dystrofie Postępujące Mięśni:
Powody uwarunkowanych postępujących chorób mięśniowych. Do najczęstszych i najlepiej poznanych dystrofii należy postać Duchenne'a, występująca u chłopców, przenoszona poprzez kobiety (dziedziczenie drgawki.
Przyczyny Dysgrafia:
Powody niemożność opanowania zdolności pisania występujące u dzieci z prawidłowym, a nawet ponad przeciętnej postępem umysłowym, niezaburzonym narządem wzroku, słuchu i poprawnie nauczanych. Etiologia jest drgawki.
Przyczyny Dysmorfofobia:
Powody natrętna myśl o własnej brzydocie. Uporczywe analizowanie na przykład kształtu własnego nosa, niewłaściwego układu ust, odstających uszu. Symptom ten przeważnie spotykany jest w przebiegu nerwicy drgawki.
Przyczyny Dializa Zewnatrzustrojowa:
Powody realizowany w celu wyrównania składu płynów ustrojowych, tzn. uwolnienia organizmu od związków trujących i uzupełnienia brakujących. Stosuje się do tego zabiegu tak zwany sztuczną nerkę, działającą drgawki.

Czym jest Drgawki znaczenie w słowniku Definicje D .

  • Dodano:
  • Autor: