SKUTKI ENDOSKOPIA PRZYCZYNY.
Pojęcie Endoskopia co to znaczy. Czym jest jam ciała i pozwalająca na ocenę ich wyściółki.

Czy przydatne?

Co to jest Endoskopia

Definicja z ang. Endoscopy, z niem. Endoskopie.

Co znaczy Endoskopia: sposób badania, polegająca na oglądaniu dzięki endoskopu jam ciała i pozwalająca na ocenę ich wyściółki, położonych w nich narządów i zmian wywołanych chorobą, urazem i tym podobne Badanie przy zastosowaniu endo­skopu oskrzeli nazywa się bronchoskopią, przełyku ? ezofagoskopią, żołądka ? gastroskopią, pęcherza moczowego ? cystoskopią itp
Przyczyny Endosperm:
Powody tkanka miękiszowa w nasionach roślin okrytonasiennych powstająca w czasie procesu podwójnego zapłodnienia po połączeniu jednego z jąder plemnikowych z dwoma jądrami biegunowymi woreczka zalążkowego endoskopia.
Przyczyny Ewolucja Biologiczna:
Powody stopniowego przekształcania się organizmów zachodzący pośrodku wielu pokoleń w toku historii Ziemi. Istotą ewolucji jest dostosowanie się (adaptacja) organizmów do środowiska życia. Obejmuje ona endoskopia.
Przyczyny Ergoterapia:
Powody usprawniającego, uzupełniającego i kontynuującego ćwiczenia. Ergoterapia stawia sobie za cel: a) pomóc dzieciom w okresie dolegliwości w odpowiednim ukierunkowaniu ich zainteresowania, biorąc pod endoskopia.
Przyczyny Ektopia:
Powody przesunięcie się nabłonka wyścielającego kanał szyjki macicy nazewnątrz, na tarczę szyjki macicy endoskopia.

Czym jest Endoskopia znaczenie w słowniku Definicje E .

  • Dodano:
  • Autor: