SKUTKI EPIDEMIA PRZYCZYNY.
Pojęcie Epidemia co to znaczy. Czym jest krótkich odstępach czasu dużej liczby zachorowań na.

Czy przydatne?

Co to jest Epidemia

Definicja z ang. Epidemic, z niem. Epidemie.

Co znaczy Epidemia: pojawienie się na danym obszarze jednocześnie albo w krótkich odstępach czasu dużej liczby zachorowań na ustaloną chorobę zakaźną. Źródłem zakażenia jest przeważnie chory człowiek albo zwierzę. Zarazki przenosić się mogą w zależności od dolegliwości poprzez bezpośredni kontakt z chorym, poprzez powietrze, wodę, pokarm albo przy udziale nie wszystkich stawonogów (komary, muchy, wszy, kleszcze i in.)
Przyczyny Ejakulacja:
Powody wytrysk nasienia z męskiego członka; czynność odruchowa towarzysząca szczytowemu podnieceniu płciowemu mężczyzny epidemia.
Przyczyny Ewolucja Biologiczna:
Powody stopniowego przekształcania się organizmów zachodzący pośrodku wielu pokoleń w toku historii Ziemi. Istotą ewolucji jest dostosowanie się (adaptacja) organizmów do środowiska życia. Obejmuje ona epidemia.
Przyczyny Enteropatia Glutenozależna:
Powody dolegliwość przewodu pokarmowego o podłożu immunologicznym występująca raczej u niemowląt i małych dzieci; wywołana genetycznym defektem przemiany białek, z wtórnym zaburzeniem wchłaniania tłuszczów epidemia.
Przyczyny Ekstaza:
Powody stan błogości, zachwytu, w trakcie którego mogą wystąpić omamy wzrokowe i słuchowe. Ekstaza może być spowodowana środkami odurzającymi (narkotyki), spotykana jest także w nerwicy histerycznej epidemia.

Czym jest Epidemia znaczenie w słowniku Definicje E .

  • Dodano:
  • Autor: