SKUTKI FOSFOR PRZYCZYNY.
Pojęcie Fosfor co to znaczy. Czym jest pokarmach, najczęściej łącznie z wapniem. W organizmie.

Czy przydatne?

Co to jest Fosfor

Definicja z ang. Phosphorus, z niem. Phosphor.

Co znaczy Fosfor: składnik mineralny każdej komórki. Występuje we wszystkich pokarmach, najczęściej łącznie z wapniem. W organizmie występuje raczej w kościach (75%) w połączeniu z wapniem i (10%) we krwi i mięśniach w połączeniu z lipidami, węglowodanami i białkiem. Estry fosforanowe występujące we wszystkich komórkach peł­nią funkcje w przemianach tlenowych i energetycznych
Przyczyny Fruktozemia:
Powody fruktozy wrodzona); dolegliwość genetycznie uwarunkowana, dziedziczona autosomalnie, recesywnie. Symptomy dolegliwości występują w chwili wprowadzenia do diety produktów zawierających sacharozę FOSFOR.
Przyczyny Fobia szkolna:
Powody przed pobytem w szkole, skutkuje opuszczanie zajęć lekcyjnych, a próby wyjścia do szkoły uruchamiają burzliwe symptomy wegetatywne ? zawroty głowy, nudności, wymioty, biegunka. Pozostanie w domu z FOSFOR.
Przyczyny Fetoskopia:
Powody badanie opierające na wprowadzeniu do worka owodniowego cienkiego urządzenia optycznego ze źródłem światła i uwidocznieniu płodu, naczyń pępowiny i powierzchni łożyska. Folitropina (FSH) - zobacz FOSFOR.
Przyczyny Farmakogenetyka:
Powody się genetycznie uwarunkowanymi reakcjami organizmu na leki. Zaburzenia farmakogenetyczne stanowią specyficzną podgrupę wrodzonych defektów metabolicznych; dotyczą one białek enzymatycznych FOSFOR.

Czym jest Fosfor znaczenie w słowniku Definicje F .

  • Dodano:
  • Autor: