SKUTKI KAPTUREK NASZYJKOWY PRZYCZYNY.
Pojęcie Naszyjkowy Kapturek co to znaczy. Czym jest również częściową ochronę przed zakażeniem.

Czy przydatne?

Co to jest Naszyjkowy Kapturek

Definicja z ang. Neck cap, z niem. Gebärmutterhalskappe.

Co znaczy Kapturek naszyjkowy: jeden z mechanicznych środków antykoncepcyjnych, dający również częściową ochronę przed zakażeniem poprzez kontakt płciowy; kobieta nakłada go na szyjkę macicy po posmarowaniu środkiem plemnikobójczym
Przyczyny Kompleks Elektry:
Powody w teorii psychoanaitycznej Freuda zdarzenie analogiczne do kompleksu Edypa, opierające na identyfikacji córki z matką, spostrzeganej jako zagrożenie dla miłości dziewczynki do ojca kapturek naszyjkowy.
Przyczyny Kiła:
Powody syfilisem), jedna z chorób przenoszonych drogą płciową, spowodowana poprzez drobnoustrój zwany krętkiem bladym; poddaje się leczeniu penicyliną, nie leczona prowadzi do bardzo groźnych następstw kapturek naszyjkowy.
Przyczyny Krwinki Białe:
Powody krwi i chłonki, występujące również w tkance łącznej i w większości wykazujące sporą umiejętność do aktywnego, pełzakowatego ruchu i fagocytozy. Pełnią funkcję obronną przed zakażeniami. Krwinki kapturek naszyjkowy.
Przyczyny Koprolalia:
Powody używanie nieprzyzwoitych słów, ordynarnych albo mających znaczenie seksualne. Występuje w organicznym uszkodzeniu mózgu, charakteropatii, stanach maniakalnych, w schizofrenii kapturek naszyjkowy.

Czym jest Kapturek naszyjkowy znaczenie w słowniku Definicje K .

  • Dodano:
  • Autor: