SKUTKI KIKUT KOŃCZYNY PRZYCZYNY.
Pojęcie Kończyny Kikut co to znaczy. Czym jest po amputacji albo w rezultacie jej wrodzonego braku.

Czy przydatne?

Co to jest Kończyny Kikut

Definicja z ang. Limb stump, z niem. Beinstumpf.

Co znaczy Kikut kończyny: obwodowy obiekt anatomiczno-czynnościowy kończyny pozostały po amputacji albo w rezultacie jej wrodzonego braku. Kikut wykazujący poprawny zakres ruchów i adekwatnie uformowany może przejąć częściowo funkcję brakującej części kończyny bezpośrednio albo przy udziale protezy. Jeżeli jest zachowane czucie powierzchniowe i głębokie, to kikut ramienia, przedramienia, uda czy goleni umożliwiają kontrolę ruchów protezy i są źródłem jej ruchów
Przyczyny Koncentracja Uwagi:
Powody świadomego zarządzania i utrzymania uwagi na ustalonym rodzaju czynności, sposobność nierozpraszania się pod wpływem działania, nawet w miarę mocnych bodźców nie związanych z realizowaną czynnością kikut kończyny co znaczy.
Przyczyny Kiwanie Się:
Powody ruchowych, spotykany przeważnie u dzieci z chorobą sierocą albo chorobą szpitalną. Bazuje na wykonywaniu wahadłowych ruchów całym ciałem na boki ? w pozycji leżącej albo naprzemiennie w przód i w tył kikut kończyny krzyżówka.
Przyczyny Kanał Szyjki:
Powody tunel wewnątrz szyjki macicy, złączający jamę macicy z pochwą kikut kończyny co to jest.
Przyczyny Kompleks Elektry:
Powody w teorii psychoanaitycznej Freuda zdarzenie analogiczne do kompleksu Edypa, opierające na identyfikacji córki z matką, spostrzeganej jako zagrożenie dla miłości dziewczynki do ojca kikut kończyny słownik.

Czym jest Kikut kończyny znaczenie w słowniku Definicje K .

  • Dodano:
  • Autor: