SKUTKI MENSTRUACJA PRZYCZYNY.
Pojęcie Menstruacja co to znaczy. Czym jest krwawienie miesięczne - fizjologiczne zdarzenie.

Czy przydatne?

Co to jest Menstruacja

Definicja z ang. Menstruation, z niem. Menstruation.

Co znaczy Menstruacja: (miesiączka, z angielskiego: period, z łaciny menses); krwawienie miesięczne - fizjologiczne zdarzenie opierające na cyklicznym złuszczaniu się nabłonka macicy (endometrium) pod wpływem charakterystycznych zmian stężenia hormonów płciowych (estrogenu i progesteronu), wynikających z układów wzajemnych sprzężeń zwrotnych pomiędzy gonadami, przednim płatem przysadki mózgowej i podwzgórzem. Pełen przebieg zmian hormonalnych, wspólnie z wynikającą z tego przebudową endometrium, przeobrażeniami środowiska pochwy, zmianą stanu gruczołów piersiowych, temp. ciała, wpływu wegetatywnego układu nerwowego, układu krążenia, nastroju psychicznego i innych funkcji organizmu tytułujemy cyklem miesięcznym. źródło:http://www.wikipedia.org
Przyczyny Myślenie Prelogiczne:
Powody małych dzieci nieliczenie się z zasadami logiki, dopuszczanie sprzeczności, zarządzanie się ubocznymi skojarzeniami (w odbiorze dorosłych regularnie zaskakującymi). Przetrwałe poza moment dzieciństwa menstruacja.
Przyczyny Miód Pszczeli:
Powody wytwór produkowany poprzez pszczoły, gęsta, ciągliwa, słodka ciecz, składająca się z węglowodanów, witamin, mikroelementów (żelazo, magnez, mangan, kobalt) i enzymów, które mają właściwości menstruacja.
Przyczyny Motywacja Wewnętrzna:
Powody gotowość do podejmowania kontynuacji działania z racji na jego wartość i znaczenie dla człowieka, a nie z racji na przymus zewnętrzny menstruacja.
Przyczyny Mleko Modyfikowane:
Powody mleko krowie przystosowane do żywienia niemowląt. Nie używa się ustalenia mleko humanizowane , bo mleka krowiego nie można w pełni upodobnić do mleka żeńskiego menstruacja.

Czym jest Menstruacja znaczenie w słowniku Definicje M .

  • Dodano:
  • Autor: