SKUTKI NIEDODMA PŁUC PRZYCZYNY.
Pojęcie Płuc Niedodma co to znaczy. Czym jest niedrożności oskrzela, spowodowanej na przykład.

Czy przydatne?

Co to jest Płuc Niedodma

Definicja z ang. Bad breath lung, z niem. Lungen atelectasis.

Co znaczy Niedodma płuc: pomniejszenie powietrzności płuca albo jego części wskutek niedrożności oskrzela, spowodowanej na przykład ciałem obcym albo gęstą wydzieliną w oskrzelu uciskiem guza albo płynu w opłucnej na oskrzele. Odcinek płuca objęty niedodmą nie bierze udziału w zamianie gazowej. Przdłużej trwającej niedodmie dojść może do zmian marskich w obrębie niedodmowego segmentu
Przyczyny Niezborność:
Powody upośledzeniem chodu, który staje się niepewny z szerokim rozstawieniem nóg na boki. Ruchy zostają pozbawione właściwej miary. Przy próbie trafienia palcem do nosa ręka nie trafia do celu. Pojawia się niedodma płuc.
Przyczyny Natręctwa Myślowe:
Powody przymusowe, nie dające się eliminować myśli albo wyobrażenia. Dotyczą zazwyczaj jednego tematu, Występują w nerwicy natręctw, w startowym okresie schizofrenii. Niezbędna opieka psychiatryczna niedodma płuc.
Przyczyny Niedojrzałość Szkolna:
Powody poprzez dziecko mające rozpocząć naukę w szkole takiego poziomu rozwoju intelektualnego, emocjonalnego i społecznego, jaki jest konieczny do sprostania wymaganiom stawianym poprzez szkołę niedodma płuc.
Przyczyny Napady Nieświadomości:
Powody petit mai (napady małe); definicja pochodzące z języka francuskiego stosowane dla ustalenia napadów krótkotrwałej straty świadomości, reaktywności i pamięci, charakterystycznych dla padaczki wieku niedodma płuc.

Czym jest Niedodma płuc znaczenie w słowniku Definicje N .

  • Dodano:
  • Autor: