SKUTKI WSKAŹNIK PEARLA PRZYCZYNY.
Pojęcie Pearla Wskaźnik co to znaczy. Czym jest To jest relacja liczby niezamierzonych poczęć u.

Czy przydatne?

Co to jest Pearla Wskaźnik

Definicja z ang. Pearl index, z niem. Der Pearl-Index.

Co znaczy Wskaźnik Pearla: Parametr określający skuteczność sposoby antykoncepcyjnej. To jest relacja liczby niezamierzonych poczęć u kobiet stosujących dany środek antykoncepcyjny do liczby cykli. Badanych jest 100 kobiet, co daje około1200 cykli Bez stosowania antykoncepcji, parametr Pearla wynosi 85. Tak więc im mniejszy parametr tym sposób skuteczniejsza
Przyczyny Wytrysk:
Powody wytrysk nasienia z męskiego członka; czynność odruchowa towarzysząca szczytowemu podnieceniu płciowemu mężczyzny wskaźnik pearla co znaczy.
Przyczyny Wargi Sromowe:
Powody większe i mniejsze), dwie podwójne fałdy skórne osłaniające pozostałe zewnętrzne narządy płciowe u kobiety wskaźnik pearla krzyżówka.
Przyczyny Wirusowe Zapalenie Wątroby Typu B:
Powody chroba spowodowana poprzez wirus, który przenosi się drogą płciową przebieg dolegliwości bywa ciężki, odporność uzyskuje się na całe życie wskaźnik pearla co to jest.
Przyczyny Wziernikowanie:
Powody polegająca na oglądaniu dzięki endoskopu jam ciała i pozwalająca na ocenę ich wyściółki, położonych w nich narządów i zmian wywołanych chorobą, urazem i tym podobne Badanie przy zastosowaniu wskaźnik pearla słownik.

Czym jest Wskaźnik Pearla znaczenie w słowniku Definicje W .

  • Dodano:
  • Autor: