SKUTKI WZIERNIKOWANIE PRZYCZYNY.
Pojęcie Wziernikowanie co to znaczy. Czym jest jam ciała i pozwalająca na ocenę ich wyściółki.

Czy przydatne?

Co to jest Wziernikowanie

Definicja z ang. Sighting, z niem. Kolposkopie.

Co znaczy Wziernikowanie: sposób badania, polegająca na oglądaniu dzięki endoskopu jam ciała i pozwalająca na ocenę ich wyściółki, położonych w nich narządów i zmian wywołanych chorobą, urazem i tym podobne Badanie przy zastosowaniu endo­skopu oskrzeli nazywa się bronchoskopią, przełyku ? ezofagoskopią, żołądka ? gastroskopią, pęcherza moczowego ? cystoskopią itp
Przyczyny Woda Lecznicza:
Powody uznaje się taką, która ma w 1 l przynajmniej 100 mg rozpuszczonego gazu. Na terenie Polski środkowej i nad morzem złoża wód mineralnych zawierają jony chlorkowo-sodowe (solanki), na Podkarpaciu wziernikowanie co znaczy.
Przyczyny Wkładka Wewnątrzmaciczna:
Powody jeden z mechanicznych środków antykoncepcyjnych, dający również częściową ochronę przed zakażeniem chorobami przenoszonymi drogą płciową; kobieta nakłada ją na szyjkę macicy po posmarowaniu wziernikowanie krzyżówka.
Przyczyny Wskaźnik Pearla:
Powody określający skuteczność sposoby antykoncepcyjnej. To jest relacja liczby niezamierzonych poczęć u kobiet stosujących dany środek antykoncepcyjny do liczby cykli. Badanych jest 100 kobiet, co daje wziernikowanie co to jest.
Przyczyny Wędzidełko:
Powody napletka), nieruchoma, przytwierdzona do żołędzi część napletka uniemożliwiająca jego nadmierne cofanie się wziernikowanie słownik.

Czym jest Wziernikowanie znaczenie w słowniku Definicje W .

  • Dodano:
  • Autor: