SKUTKI ANDROGENY PRZYCZYNY.
Definicja Androgeny co oznacza. Czym jest hormony męskie płciowe, wytwarzane są w komórkach kory.

Czy przydatne?

Definicja Androgeny

Definicja z ang. Androgens, z niem. Androgene.

Co to jest Androgeny: Androgeny - to hormony męskie płciowe, wytwarzane są w komórkach kory nadnercza i jądrach. Odpowiedzialne są za kształtowanie się narządów płciowych męskich i budowę ciała, ton głosu, typ owłosienia, wzrost masy mięśniowej. U kobiet hormon ten w małej ilości wytwarzany jest w korze nadnercza i jajnikach. Jego nadmiar u kobiet skutkuje wykształcenie męskiej budowy ciała, męskiego owłosienia, trądzik i problemy z zajściem w ciążę
Powody Ajurweda:
Skutki starożytny hinduski mechanizm medyczny zakładający, iż zależność pomiędzy ciałem, a duchem odgrywa kluczową rolę w utrzymaniu dobrego stanu zdrowia. Mechanizm ten bazuje na zrównoważeniu energii androgeny co znaczy.
Powody Alalia:
Skutki opóźnienie zdolności mówienia albo rozumienia mowy.Powstaje najprawdopodobniej w rezultacie opóźnienia dojrzewania mózgu. Stwierdza się ją u dzieci, które nie mają problemów ze słuchem i nie mają androgeny krzyżówka.
Powody Adoracja:
Skutki Adoracja - to uczucie uwielbienia, kultu wobec innej osoby, przeważnie występuje u młodzieży w wieku 12-18 lat i skierowana jest do osoby starszej na przykład piosenkarz androgeny co to jest.
Powody Adenoma (Gruczolak):
Skutki Adenoma (gruczolak) - to nowotwór delikatny, przeważnie występuje u dzieci w tarczycy, nadnerczach, przysadce mózgowej, jajnikach, jądrach. Postać złośliwa to gruczolakorak (adenocarcinoma androgeny słownik.

Czym jest Androgeny znaczenie w Słownik medyczny A .

  • Dodano:
  • Autor: