SKUTKI PRZYCZYNY.
Definicja Bor co oznacza. Czym jest pierwiastkiem śladowym w organizmie, służy do zatrzymywania.

Czy przydatne?

Definicja Bor

Definicja z ang. Boron, z niem. Bor.

Co to jest Bor: Bor jest pierwiastkiem śladowym w organizmie, służy do zatrzymywania wapnia w kościach.Jego niedobór skutkuje utratę wapnia i demineralizację kości.
Lekarze zalecają przyjmowanie 3mg boru na dzień. Jego źródłem są owoce w szczególności jabłka, gruszki, brzoskwinie, winogrona, daktyle, rodzynki a również orzechy i fasola
Powody Biegunka Tłuszczowa:
Skutki Biegunka tłuszczowa - jej pojawienie się jest objawem uszkodzenia trzustki i symptomem mukowiscydozy. Wydalane stolce są śmierdzące, szare, lśniące i o konsystencji papki bor.
Powody Biseksualizm:
Skutki Biseksualizm - to zainteresowanie seksualne zarówno płcią przeciwną, jak i tą samą a więc danej osobie podobają się kobiety i mężczyźni bor.
Powody Bulimia:
Skutki od greckiego słowa oznaczającego wilczy apetyt. Osoba cierpiąca na tę chorobą cechuje się wielkim apetytem i nie może się powstrzymać od pochłaniania coraz większych ilości jedzenia. Osoba taka jest bor.
Powody Biotyna:
Skutki zaliczyć do witamin z gatunku B. Biotyna, cholina, inozytol - są potrzebne do produkowania energii z pożywienia, tym co je odróżnia od witamin jest fakt iż wytwarzane są poprzez organizm z innych bor.

Czym jest Bor znaczenie w Słownik medyczny B .

  • Dodano:
  • Autor: