SKUTKI BULIMIA PRZYCZYNY.
Definicja Bulimia co oznacza. Czym jest od greckiego słowa oznaczającego wilczy apetyt. Osoba.

Czy przydatne?

Definicja Bulimia

Definicja z ang. Bulimia, z niem. Bulimie.

Co to jest Bulimia: Bulimia wywodzi się od greckiego słowa oznaczającego wilczy apetyt.
Osoba cierpiąca na tę chorobą cechuje się wielkim apetytem i nie może się powstrzymać od "pochłaniania" coraz większych ilości jedzenia. Osoba taka jest świadoma swojego patologicznego postępowania lecz nie potrafi nad nim zapanować. Bardzo regularnie po takim napadzie prowokuje wymioty albo zażywa środki przeczyszczające i moczopędne. Regularnie bulimia łączy się w pewnym miejscu i przeplata z jadłowstrętem psychicznym.
Leczenie jest niezbędne. W bardzo poważnych sytuacjach osoba taka jest hospitalizowana, przeważnie jednak leczenie bazuje na terapii rodzinnej i rozmowach z psychologiem. Oczywiście na początku trzeba wykluczyć inne powody jak np dolegliwość Simmondsa
Powody Biopsja Cienkoigłowa:
Skutki Biopsja cienkoigłowa - bazuje na nakłuciu cienką igłą miejsca wobec, którego są podejrzenia zmiany chorobowe. Pobrany materiał poddaje się badaniu histopatologicznemu bulimia.
Powody Badanie Echokardiograficzne (ECHO):
Skutki echokardiograficzne (ECHO) - to badanie serca, ocenia budowę i rozmiar serca i jego funkcjonowanie, pomaga w diagnostyce schorzeń mięśnia sercowego. Badanie wykonuje się dzięki USG, które posiada bulimia.
Powody Biopsja:
Skutki to bazuje na pobraniu od pacjenta tkanki wobec, której są podejrzenia zmian chorobowych, materiał pobiera się w celu jego zbadania. Tkankę pobiera się w trakcie zabiegu operacyjnego albo dzięki bulimia.
Powody Biotyna:
Skutki zaliczyć do witamin z gatunku B. Biotyna, cholina, inozytol - są potrzebne do produkowania energii z pożywienia, tym co je odróżnia od witamin jest fakt iż wytwarzane są poprzez organizm z innych bulimia.

Czym jest Bulimia znaczenie w Słownik medyczny B .

  • Dodano:
  • Autor: