SKUTKI PASSY PRZYCZYNY.
Definicja Passy By co oznacza. Czym jest operacja kardiochirurgiczna polegająca na wszczepieniu.

Czy przydatne?

Definicja Passy By

Definicja z ang. By-passy, z niem. By-Pässe.

Co to jest By-passy: Aby-passy - to operacja kardiochirurgiczna polegająca na wszczepieniu pomostów aortalno - wieńcowych, które pozwalają ominąć przeszkody, które uniemożliwiają przepływ krwi. Pomosty robi się z żył pobranych z podudzia i tętnic piersiowych
Powody Badanie Ultradźwiękowe:
Skutki ultradźwiękowe (ultrasonografia, USG) - badanie to bazuje na tym, iż fale dźwiękowe o określonej częstotliwości przenikają poprzez tkanki. Badanie jest bezpieczne, bezinwazyjne i niebolesne, może być by-passy.
Powody Bulimia:
Skutki od greckiego słowa oznaczającego wilczy apetyt. Osoba cierpiąca na tę chorobą cechuje się wielkim apetytem i nie może się powstrzymać od pochłaniania coraz większych ilości jedzenia. Osoba taka jest by-passy.
Powody Biotyna:
Skutki zaliczyć do witamin z gatunku B. Biotyna, cholina, inozytol - są potrzebne do produkowania energii z pożywienia, tym co je odróżnia od witamin jest fakt iż wytwarzane są poprzez organizm z innych by-passy.
Powody Badanie Elektrokardiograficzne (EKG):
Skutki elektrokardiograficzne (EKG) - to badaniem które śledzi przebieg zjawisk elektrycznych w sercu. Badanie to wykonuje się u osób ze schorzeniami układu naczyniowo - sercowego. Rezultat badania ustala by-passy.

Czym jest By-passy znaczenie w Słownik medyczny B .

  • Dodano:
  • Autor: