SKUTKI EFEBOFILIA PRZYCZYNY.
Definicja Efebofilia co oznacza. Czym jest osoba zainteresowana dojrzewającą młodzieżą albo osobami.

Czy przydatne?

Definicja Efebofilia

Definicja z ang. Efebofilia, z niem. ephebophilia.

Co to jest Efebofilia: Efebofilia - to osoba zainteresowana dojrzewającą młodzieżą albo osobami w bardzo inicjalnym okresie dojrzewania. Trudno jest określić czy osoba jest pedofilem, efebofilem czy jest zwyczajnie normalna. Regularnie starszym mężczyznom podobają się bardzo młode kobiety, lecz są zdolni uprawiać seks z kobietami w każdym wieku tj. to normalne zachowanie, lecz jeżeli mężczyźnie podobają się dojrzewające kobiety, tylko one go podniecają i nie jest wstanie kochać się z kobietami w innym wieku tj. to efebofilia.
Pierwsze cechy dojrzałości mogą także nie przeszkadzać pedofilowi poprzez co może być mylony z efebofilem
Powody Erytropoetyna:
Skutki hormon białkowy wytwarzany poprzez nerki i w mniejszych ilościach w mózgu i wątrobie. Steruje produkcją krwinek czerwonych. Niedobór tego hormonu występuję przeważnie u dializowanych osób i przy efebofilia co znaczy.
Powody Enzymy Trzustkowe:
Skutki to substancje odpowiedzialne za poprawny mechanizm trawienia, gromadzone i syntezowane są w komórkach trzustki. Ich niedobór skutkuje nieprawidłowości w procesach trawiennych. Niestety symptomy efebofilia krzyżówka.
Powody Eunuchoidyzm:
Skutki do stanu niedorozwoju albo niedoczynności jąder. Symptomy jakie ta niedoczynność wywołuje zależą od stopnia niedorozwoju. Do objawów można zaliczyć: - pomniejszenie popędu płciowego - niedorozwój efebofilia co to jest.
Powody Epidemia:
Skutki Epidemia - to powiększony stan zachorowań na daną chorobę na ustalonym terenie i w ustalonym czasie efebofilia słownik.

Czym jest Efebofilia znaczenie w Słownik medyczny E .

  • Dodano:
  • Autor: