SKUTKI PĘCHERZYK ŻÓŁCIOWY PRZYCZYNY.
Definicja Żółciowy Pęcherzyk co oznacza. Czym jest ma gruszkowaty kształt i pojemność ok. 80 ml.

Czy przydatne?

Definicja Żółciowy Pęcherzyk

Definicja z ang. Gallbladder, z niem. Gallenblase.

Co to jest Pęcherzyk żółciowy: Pęcherzyk żółciowy - ma gruszkowaty kształt i pojemność ok. 80 ml. Spływa do niego żółć z wątroby, gdzie jest zagęszczana i magazynowana. Zapas żółci jest używany w okresie większego zapotrzebowania na ten sok na przykład po obfitym obiedzie
Powody Pandemia:
Skutki epidemia obejmująca spory region, występuję na różnych kontynentach w tym samym czasie. Pierwsza epidemia była w 1580r. kiedy to pośrodku kilku miesięcy spustoszyła Europę, Azję i Afrykę. W roku pęcherzyk żółciowy.
Powody Pień Mózgu:
Skutki Pień mózgu - znajduje się w tylnej części mózgu, obejmuje międzymózgowie, śródmózgowie i most i rdzeń przedłużony. Kontroluje czynności serca i naczyń krwionośnych i oddychanie pęcherzyk żółciowy.
Powody Pedofilia:
Skutki przedmiotem zainteresowania seksualnego są dzieci, czasem tej samej płci co pedofil, czasem przeciwnej, a czasem obu. Pedofile regularnie uwodzą, używają podstępu lub używają przemocy wobec dzieci pęcherzyk żółciowy.
Powody Prolaktyna:
Skutki hormon peptydowy pobudzający przyrost gruczołów sutkowy w trakcie ciąży i wywołujący laktację. U kobiet karmiących wysoki poziom prolaktyny blokuje wydzielanie hormonu folikulotropowego i pęcherzyk żółciowy.

Czym jest Pęcherzyk żółciowy znaczenie w Słownik medyczny P .

  • Dodano:
  • Autor: