SKUTKI TRANSAMINAZY PRZYCZYNY.
Definicja Transaminazy co oznacza. Czym jest są enzymy, które produkowane są poprzez mięśnie i.

Czy przydatne?

Definicja Transaminazy

Definicja z ang. Transaminase, z niem. Transaminase.

Co to jest Transaminazy: Transaminazy - to są enzymy, które produkowane są poprzez mięśnie i serce. Ich aktywność wzrasta w razie zawału serca, niedokrwienia serca i schorzeniach wątroby i chorobach mięśniowych
Powody Talidomid:
Skutki Talidomid - to lek na uspokojenie, który był użytkowany w latach sześćdziesiątych w celu zapobiegania wymiotom w wczesnej ciąży, niestety powodował wady kończyn płodu transaminazy.
Powody Triglicerydy:
Skutki większości przyjmowane są z pokarmem, są źródłem energii i budulcem komórek. Wysoki poziom triglicerydów w organizmie wywołany jest spożywaniem ustalonych pokarmów, rzadziej jest wadą wrodzoną transaminazy.
Powody Tomografia Komputerowa:
Skutki komputerowa - to badanie diagnostyczne, które wykorzystuje promienie rentgenowskie w celu oglądnięcia tkanek i narządów warstwowo. W trakcie badania doktor na komputerze kontroluje jego przebieg transaminazy.
Powody Trombocytopenia:
Skutki odmiennie małopłytkowość, to spadek płytek we krwi poniżej poziomu a więc 150 000/mm3. Może być to wywołane terapią przeciwnowotworową, niepoprawną działaniem szpiku kostnego. Objawia się transaminazy.

Czym jest Transaminazy znaczenie w Słownik medyczny T .

  • Dodano:
  • Autor: