SKUTKI TRANSSEKSUALIZM PRZYCZYNY.
Definicja Transseksualizm co oznacza. Czym jest to uczucie, iż ma się płeć przeciwną niż ta.

Czy przydatne?

Definicja Transseksualizm

Definicja z ang. Transsexualism, z niem. Transsexualismus.

Co to jest Transseksualizm: Transseksualizm - to uczucie, iż ma się płeć przeciwną niż ta rzeczywista. Osoby takie czują ciągłą potrzebę ubierania się w stroje płci przeciwnej. W przeciwieństwie od transwestytów mają chęć pozbycia się cech cielesnych raczej narządów płciowych.
Leczenie regularnie jest długookresowe gdyż wymaga zmian hormonalnych, chirurgicznych i psychologicznych.
Transseksualizm nazywany jest także dezaprobatą płci
Powody Test PD:
Skutki difference) - dzięki tego badania możemy wykryć mukowiscydozę, jak także stosuje się ją w jej leczeniu. Testy takie wykonuje się w ośrodkach specjalizujących się w leczeniu mukowiscydozy transseksualizm.
Powody Tetniak:
Skutki nienaturalne zmiany ściany w obrębie tętnicy, występujące przeważnie w aorcie, tętnicy udowej, tętnicy podkolanowej. Powstają w rezultacie osłabienia albo uszkodzenia ścian tętnicy, są także transseksualizm.
Powody Tryptofan:
Skutki egzogennym aminokwasem z którego powstają związki chemiczne takie jak serotonina i melatonina. Związki te odgrywają bardzo istotną rolę w kontrolowaniu naszego nastroju i snu. Lekka depresja albo transseksualizm.
Powody Tomografia Komputerowa:
Skutki komputerowa - to badanie diagnostyczne, które wykorzystuje promienie rentgenowskie w celu oglądnięcia tkanek i narządów warstwowo. W trakcie badania doktor na komputerze kontroluje jego przebieg transseksualizm.

Czym jest Transseksualizm znaczenie w Słownik medyczny T .

  • Dodano:
  • Autor: