SKUTKI TRANSSEKSUALIZM PRZYCZYNY.
Definicja Transseksualizm co oznacza. Czym jest to uczucie, iż ma się płeć przeciwną niż ta.

Czy przydatne?

Definicja Transseksualizm

Definicja z ang. Transsexualism, z niem. Transsexualismus.

Co to jest Transseksualizm: Transseksualizm - to uczucie, iż ma się płeć przeciwną niż ta rzeczywista. Osoby takie czują ciągłą potrzebę ubierania się w stroje płci przeciwnej. W przeciwieństwie od transwestytów mają chęć pozbycia się cech cielesnych raczej narządów płciowych.
Leczenie regularnie jest długookresowe gdyż wymaga zmian hormonalnych, chirurgicznych i psychologicznych.
Transseksualizm nazywany jest także dezaprobatą płci
Powody Tomografia Komputerowa:
Skutki komputerowa - to badanie diagnostyczne, które wykorzystuje promienie rentgenowskie w celu oglądnięcia tkanek i narządów warstwowo. W trakcie badania doktor na komputerze kontroluje jego przebieg transseksualizm.
Powody Test Potowy:
Skutki Test potowy - to fundamentalne badanie na wykrycie mukowiscydozy, jest precyzyjne i proste w wykonaniu transseksualizm.
Powody Transaminazy:
Skutki Transaminazy - to są enzymy, które produkowane są poprzez mięśnie i serce. Ich aktywność wzrasta w razie zawału serca, niedokrwienia serca i schorzeniach wątroby i chorobach mięśniowych transseksualizm.
Powody Trwała Odpowiedź Wirusologiczna:
Skutki wirusologiczna - to czas minimum 6 miesięcy po zakończonym leczeniu, kiedy wyklucza się brak obecności wirusów we krwi. Rzadko w trakcie tego moment następuje nawrót dolegliwości, dlatego nawet transseksualizm.

Czym jest Transseksualizm znaczenie w Słownik medyczny T .

  • Dodano:
  • Autor: