SKUTKI ZATOKI PRZYCZYNY.
Definicja Zatoki co oznacza. Czym jest się w różnych częściach czaszki, połączone są z nosem.

Czy przydatne?

Definicja Zatoki

Definicja z ang. sinus, z niem. Golf.

Co to jest Zatoki: Zatoki - znajdują się w różnych częściach czaszki, połączone są z nosem kanałami. To są przestrzenie wypełnione powietrzem, gdy dojdzie do infekcji śluz zatyka i blokuje zatoki, objawia się to bólem i uciskiem w okolicach czoła i nosa
Powody Zastawka Serca:
Skutki leżą pomiędzy lewą komorą serca, a aortą i między prawą komorą, a prawą tętnicą płucną. Zastawka pełni funkcje wentyli a więc przepuszcza krew z przedsionków do komór, a z komór do tętnic, dodatkowo zatoki.
Powody Złamanie Prącia:
Skutki to przerwanie ciągłości osłonki białawej pod wpływem tępego uszkodzenia. Do złamania dochodzi w trakcie wzwodu. Występuje mocny ból, słychać trzask łamania, wzwód ustępuje. Po złamaniu pojawia się zatoki.
Powody Zmiany Zabarwienia Moczu:
Skutki moczu: 1.Mocz jasny, wodnisty - spora podaż płynów, leki odwadniające, po spożyciu alkoholu. 2.Mocz ciemny - mocz zagęszczony, mała podaż płynów. 3.Mocz mętny, białawy - domieszka białych krwinek zatoki.
Powody Zoofilia:
Skutki seksualne zainteresowanie zwierzętami, zainteresowanie to może mieć charakter zastępczy. Przykłady: - avisofilia - zachowanie seksualne powiązane z ptakami, - ekwinofilię - zachowanie seksualne zatoki.

Czym jest Zatoki znaczenie w Słownik medyczny Z .

  • Dodano:
  • Autor: