SKUTKI ZESPÓŁ PRZEWLEKŁEGO STRESU PRZYCZYNY.
Definicja Stresu Przewlekłego Zespół co oznacza. Czym jest medycynie odnosi się do osoby która.

Czy przydatne?

Definicja Stresu Przewlekłego Zespół

Definicja z ang. Chronic stress syndrome, z niem. Chronischer Stress-Syndrom.

Co to jest Zespół przewlekłego stresu: Termin ten w medycynie odnosi się do osoby która doznawała długotrwałego (regularnie trwającego kilka lat) stresu.
Inną nazwą jest przewlekły stres pourazowy, przewlekła ciężka astenia, zespół obozów koncentracyjnych.
Specyficzne symptomy zarówno fizyczne jak i psychiczne obserwowano w szczególności po drugiej wojnie światowej u więźniów i jeńców obozów koncentracyjnych, łagrów i lagrów. Osoby te były narażone na ciągły stres, strach, wątpliwość, a również głód, dolegliwości, brak higieny i tym podobne
Po wielu latach po uwolnieniu nadal mają oni problemy ze zdrowiem.
Zespół przewlekłego stresu obejmuje:
- stany przewlekłej depresji i apatii
- przedwczesne starzenie się
- bezsenność
- osłabienie i szybkie męczenie się
- męczące napady wspomnień (regularnie traumatycznych)
Powody Zespół Lyncha:
Skutki dziedziczna dolegliwość jelita grubego, miernikami do stwierdzenia tej dolegliwości jest występowanie trzech albo więcej krewnych z potwierdzonym rakiem jelita grubego, występowanie tej dolegliwości zespół przewlekłego stresu.
Powody Złamanie Prącia:
Skutki to przerwanie ciągłości osłonki białawej pod wpływem tępego uszkodzenia. Do złamania dochodzi w trakcie wzwodu. Występuje mocny ból, słychać trzask łamania, wzwód ustępuje. Po złamaniu pojawia się zespół przewlekłego stresu.
Powody Zaburzenia Równowagi:
Skutki usuwania się ziemi z pod nóg, wrażenie ze świat się kręci lub ze podłoże się przechyla - znamy od dzieciństwa kiedy kręcąc się wkoło własnej osi specjalnie dla rozrywki wywoływaliśmy taki stan. Nie zespół przewlekłego stresu.
Powody Zgłębnik:
Skutki Zgłębnik to przyrząd wprowadzany do żołądka poprzez nos albo jamę ustną, przeważnie to jest cienka, elastyczna rurka z gumy albo tworzywa sztucznego, którą podaje się pożywienie zespół przewlekłego stresu.

Czym jest Zespół przewlekłego stresu znaczenie w Słownik medyczny Z .

  • Dodano:
  • Autor: