SKUTKI AKUPUNKTURA PRZYCZYNY.
Definicja Akupunktura co to znaczy? Słownik starożytna chińska metoda leczenia, polegająca na.

Czy przydatne?

Co to jest Akupunktura

Definicja z ang. Acupuncture, z niem. Akupunktur.

Czym jest Akupunktura: Akupunktura starożytna chińska metoda leczenia, polegająca na nakłuwaniu ciała igłami odpowiednio z rozmieszczeniem tak zwany meridianów (punktów na skórze powiązanych z aktywnością poszczególnych narządów wewnętrznych), przeważnie w celu ukojenia bólu różnego pocho-dzenia. Może być użytkowana doraźnie przy leczeniu konwencjonalnym, lecz czasami także zastępować farmakologię. Pomocna w leczeniu schorzeń układów: wzrokowego (jaskra, zanik nerwu wzrokowego), oddechowego (zapalenie zatok), krążenia (miażdżyca) czy chorób neu-rologicznych (migrena) i ginekologicznych, jak endometrioza i innych. Przeciwwskazania to między innymi hemofilia, dolegliwości skóry, nowotwory, niewskazane są także ciąża czy menstruacja. Aliasy: akupunktura
Objawy Aerozoloterapia:
Skutki jedna z metod leczenia dróg oddechowych tak zwany wziewnego, bazuje na wprowadzeniu do organizmu chorego środków leczniczych dzięki urządzeń wytwarzających aerozole (zawiesiny cząstek ciekłych bądź akupunktura.
Objawy ABT (Abdominal, Buttocks, Thighs):
Skutki Buttocks, Thighs) ćwiczenia aerobowe kształtujące uda, pośladki i brzuch; trening oparty o formułę ABT ma za zadanie wzmocnić i uelastycznić mięśnie tych części ciała; w trakcie treningu wykorzystuje akupunktura.
Objawy Algi Morskie:
Skutki rośliny występujące w środowisku wodnym, słynące ze swych dobro-aktywnych dla zdrowia i urody właściwości; zabiegi z użyciem alg na stałe weszły już do kosmetyki i są używane jako kluczowy składnik akupunktura.
Objawy a6w (Aerobowa 6 Weidera):
Skutki Weidera) trening aerobowy przygotowany dla wzmocnienia i wyrzeźbienia mięśni brzucha; to jest nazwa określająca zbiór sześciu ćwiczeń, które należy wykonywać w pozycji leżącej, nie przerywając akupunktura.

Co to jest Akupunktura znaczenie w Słownik A .

  • Dodano:
  • Autor: