SKUTKI SHIATSU PRZYCZYNY.
Definicja Shiatsu co to znaczy? Słownik pochodząca ze starożytnej Japonii sposób uzdrawiania.

Czy przydatne?

Co to jest Shiatsu

Definicja z ang. Shiatsu, z niem. Shiatsu.

Czym jest Shiatsu: Shiatsu to pochodząca ze starożytnej Japonii sposób uzdrawiania dotykiem. Jej korzenie sięgają medycyny chińskiej, gdzie nazywana jest „akupunkturą bez igieł”. Celem kuracji shiatsu jest harmonizowanie przepływu energii w naszym ciele przez dotyk rąk i współodczuwanie. Sposób ta ma korzystne działanie nie tylko na pacjenta, lecz również na terapeutę. Istotą shiastu jest obustronna empatia. Aliasy: shiatsu
Objawy Sauna Sucha (Fińska):
Skutki jeden z dwóch rodzajów łaźni parowej, zabieg przy zastosowaniu sauny używany jest w celach leczniczo-relaksacyjnych; w łaźni suchej powietrze ma niską wilgotność, a jego temp. wynosi od 80 do 100 shiatsu.
Objawy Sauna Na Podczerwień:
Skutki podczerwień temp. panująca w saunie, która jest nieco niższa niż w razie pozostałych dwóch rodzajów łaźni, osiągana jest przez nagrzanie powietrza przy pomocy urządzeń produkujących podczerwień; tak shiatsu.
Objawy Sonoforeza:
Skutki opierający na wprowadzeniu preparatu z czynną substancją rewitalizująco-relaksującą, w zależności od potrzeb skóry, dzięki ultradźwięków; ciepło emitowane poprzez fale ultradźwiękowe przenika w głąb shiatsu.
Objawy Stretching:
Skutki Stretching zbiór ćwiczeń rozciągających. Często realizowany przynosi widoczne postępy. Konieczne uzupełnienie każdego intensywnego treningu. Aliasy: stretching shiatsu.

Co to jest Shiatsu znaczenie w Słownik S .

  • Dodano:
  • Autor: