SKUTKI PRZYCZYNY.
Definicja Spa co to znaczy? Słownik ‘Sanitas per aquam’ – ‘zdrowie dzięki wodzie’, niektórzy.

Czy przydatne?

Co to jest Spa

Definicja z ang. Spa, z niem. Spa.

Czym jest Spa: Spa [z z łaciny ‘Sanitas per aquam’ – ‘zdrowie dzięki wodzie’, niektórzy twierdzą jednak, iż pierwotnie nazwa wzięła się od belgijskiego miasta słynącego z leczniczych źródeł]; całościowe ustalenie kompleksowego zabiegu z wykorzystaniem dobroczynnych właściwości wody, na który składają się kąpiele wodne w basenie i jacuzzi, aromaterapia w saunie, dotlenianie w grocie jodowo-solnej, wonne masaże i in. w zależności od oferty danego ośrodka; termin SPA stosowany jest również jako nazwa samego miejsca, gdzie zabiegi się odbywają; przez czynny wypoczynek SPA służyć ma regeneracji organizmu, zachowaniu zdrowia wewnętrznego i pielęgnowaniu zewnętrznego piękna ciała; filozofia uzdrowiska opartego o dobroczynne właściwości wody ma własne źródło już w starożytności, kiedy to kąpiele wodne wiązały się z odświętnym rytuałem i stanowiły integralny obiekt stylu życia arystokracji; ośrodki SPA to również ekologia, naturalne kosmetyki, cisza i spokój.
Aliasy: spa
Objawy Sauna Na Podczerwień:
Skutki podczerwień temp. panująca w saunie, która jest nieco niższa niż w razie pozostałych dwóch rodzajów łaźni, osiągana jest przez nagrzanie powietrza przy pomocy urządzeń produkujących podczerwień; tak spa.
Objawy Stretching:
Skutki Stretching zbiór ćwiczeń rozciągających. Często realizowany przynosi widoczne postępy. Konieczne uzupełnienie każdego intensywnego treningu. Aliasy: stretching spa.
Objawy Sonoforeza:
Skutki opierający na wprowadzeniu preparatu z czynną substancją rewitalizująco-relaksującą, w zależności od potrzeb skóry, dzięki ultradźwięków; ciepło emitowane poprzez fale ultradźwiękowe przenika w głąb spa.
Objawy Shiatsu:
Skutki pochodząca ze starożytnej Japonii sposób uzdrawiania dotykiem. Jej korzenie sięgają medycyny chińskiej, gdzie nazywana jest „akupunkturą bez igieł”. Celem kuracji shiatsu jest harmonizowanie spa.

Co to jest Spa znaczenie w Słownik S .

  • Dodano:
  • Autor: