SKUTKI ALFA FETOPROTEINA PRZYCZYNY.
Pojęcie Afp Fetoproteina Alfa co to znaczy. Czym jest uwarunkowaniach występuje w surowicy krwi.

Czy przydatne?

Co to jest Afp Fetoproteina Alfa

Definicja z ang. Alpha-fetoprotein (AFP), z niem. Alpha-Fetoprotein (AFP).

Co znaczy Alfa-fetoproteina (AFP): cząsteczka białka płodowego, która w normalnych uwarunkowaniach występuje w surowicy krwi matki w bardzo małych ilościach. Poziom AFP w krwi matki może być oznaczany ok. 15-16 tygodnia ciąży; zazwyczaj jest on podwyższony w razie przepukliny rdzeniowej dziecka i w razie ciąż mnogich, a obniżony w razie, gdy płód obciążony jest zespołem Downa
Przyczyny Amencja:
Powody głębokiego za­burzenia świadomości z omamami, urojeniami, porozrywaniem wątku myślowego ze znacznym pobudzeniem ruchowym. Amencja występuje w przebiegu ciężkich infekcji, w za­truciach, zaburzeniach alfa-fetoproteina (afp).
Przyczyny Albuminy:
Powody białko łatwe syntetyzowane w wątrobie, występujące w każdej komórce. W ustroju najwięcej albuminy jest we krwi, chłonce, mięśniach. W pokarmach w sporych ilościach jest w mleku, jajach i mięsie alfa-fetoproteina (afp).
Przyczyny Auksyny:
Powody roślinnych, których w najwyższym stopniu rozpowszechnionym naturalnym przedstawicielem jest kwas indolilo-3-octowy (IAA); istnieje także sporo syntetycznych związków (na przykład kwas alfa-fetoproteina (afp).
Przyczyny Angiografia:
Powody diagnostyczna, która bazuje na wprowadzeniu do układu tętniczego i żylnego i chłonnego odpowiednich środków cieniujących z następowym wykonaniem badania radiologicznego. Badanie to wykonuje się alfa-fetoproteina (afp).

Czym jest Alfa-fetoproteina (AFP znaczenie w słowniku Definicje A .

  • Dodano:
  • Autor: