SKUTKI CIAŁO OBCE PRZYCZYNY.
Pojęcie Obce Ciało co to znaczy. Czym jest do jam ciała, tkanek albo przewodów w rezultacie urazu.

Czy przydatne?

Co to jest Obce Ciało

Definicja z ang. Alien body, z niem. Fremdkörper.

Co znaczy Ciało obce: element albo inna struktura materialna, która dostaje się do jam ciała, tkanek albo przewodów w rezultacie urazu, operacji albo innych systemów. Może być powodem wielu zaburzeń, stanów zapalnych, które zagrażają zdrowiu albo życiu
Przyczyny Chrapanie:
Powody oddychania w okresie snu. Może być wywołane zmianami w budowie podniebienia i łuków podniebień nych, przerostem pierścienia migdałkowego. Do chrapania dochodzi w rezultacie wiotkości i wibracji ciało obce.
Przyczyny Chirurgia Dziecięca:
Powody jeden z działów medycyny wieku rozwojowego zajmujący się leczeniem chirurgicznym urazów, wad rozwojowych, różnego rodzaju zmian chorobowych od okresu noworodkowego do 18 rż ciało obce.
Przyczyny Choroba Perthesa:
Powody kości udowej); dolegliwość obserwowana w wieku 4 do 10 lat, częściej u chłopców. Pierwsze symptomy to ból w obrębie biodra albo kolana, utykanie z oszczędzaniem kończyny. Badanie specjalisty lekarza ciało obce.
Przyczyny Chlorofil:
Powody barwnikiem występującym u organizmów zdolnych do przeprowadzenia procesu fotosyntezy. U roślin główny jest chlorofil a i chlorofil b (uzupełniają się one w absorbowaniu kwantów świetlnych). Pierwszy ciało obce.

Czym jest Ciało obce znaczenie w słowniku Definicje C .

  • Dodano:
  • Autor: