SKUTKI DYSYMULACJA PRZYCZYNY.
Pojęcie Dysymulacja co to znaczy. Czym jest ustalonych korzyści; chęć zaprzestania leczenia.

Czy przydatne?

Co to jest Dysymulacja

Definicja z ang. Stimulation, z niem. Dysymulacja.

Co znaczy Dysymulacja: świadome ukrywanie objawów chorobowych w celu uzyskania ustalonych korzyści; chęć zaprzestania leczenia, wypisania ze szpitala albo pomniejszenia czujności otoczenia wówczas, chory ma myśli samobójcze i chce realizować swój zamierzenie. Dysymulacja u chorego psyicznie, szczególnie chorych z depresją, może stanowić dla nich ważne niebezpieczeństwo
Przyczyny Decybel (Db):
Powody jednostka wielkości, w jakiej mierzy się poziom ubytku słuchu, określająca natężenie bodźców dźwiękowych użytkowanych do oceny wrażliwości progowej. Decybel nie posiada bezwzględnej wartości; jest dysymulacja.
Przyczyny DES (Dietylostilbestrol):
Powody estrogen, użytkowany w latach pięć dziesiątych (raczej w stanach zjednoczonych ameryki) do leczenia poronienia zagrażającego we wczesnej ciąży, był powodem poważnych wad układu rozrodczego u dzieci dysymulacja.
Przyczyny Delirium:
Powody zaburzenia świadomości objawiające się niepokojem ruchowym, lękiem, omamami i iluzjami. Orientacja co do własnej osoby jest normalnie zachowana, z kolei zaburzony jest odbiór otoczenia dysymulacja.
Przyczyny Drenaź Oskrzeli:
Powody na celu usuwanie wydzieliny zalegającej oskrzela. Bazuje na wykonaniu następujących czynności: wykorzystaniu inhalacji wziewnej, mającej na celu rozrzedzenie (upłynnienie) wydzieliny znajdującej się dysymulacja.

Czym jest Dysymulacja znaczenie w słowniku Definicje D .

  • Dodano:
  • Autor: