SKUTKI ABULIA PRZYCZYNY.
Definicja Abulia co oznacza. Czym jest uniemożliwienie choremu podejmowania działań, jeżeli.

Czy przydatne?

Definicja Abulia

Definicja z ang. Abulia, z niem. abulia.

Co to jest Abulia: Abulia - to uniemożliwienie choremu podejmowania działań, jeżeli dolegliwość się nasila utrudnia wykonywanie nawet najprostszych czynności. U dzieci występuję przeważnie w depresji, nerwicy, schizofrenii, zespołach organicznych. Chory na abulie koniecznie musi skorzystać z pomocy psychiatrycznej
Powody Afazja:
Skutki upośledzenie albo całkowite zaniknięcie zdolności mówienia albo rozumienia mowy w rezultacie uszkodzenia ośrodków mózgowych. Występuje u dzieci, które już przedtem miały rozwinięty poprawnie aparat abulia.
Powody Arginina:
Skutki aminokwasem endogennym, niezbędnym dla dzieci. Arginina wspomaga układ immunologiczny, przyśpiesza mechanizm gojenia się ran, spowalnia przyrost nowotworu i pobudza grasicę (mały narząd znajdujący abulia.
Powody Anemia (Niedokrwistość):
Skutki niedokrwistość) - to pomniejszenie liczby krwinek czerwonych, stężenia hemoglobiny i/albo hematokrytu. Najczęstszą powodem anemii jest niedobór żelaza. W 80% przypadków anemia dotyczy kobiet abulia.
Powody Adoracja:
Skutki Adoracja - to uczucie uwielbienia, kultu wobec innej osoby, przeważnie występuje u młodzieży w wieku 12-18 lat i skierowana jest do osoby starszej na przykład piosenkarz abulia.

Czym jest Abulia znaczenie w Słownik medyczny A .

  • Dodano:
  • Autor: