SKUTKI TRANSWESTYTYZM PRZYCZYNY.
Definicja Transwestytyzm co oznacza. Czym jest przebieranie się w ubrania przeciwnej płci w celu.

Czy przydatne?

Definicja Transwestytyzm

Definicja z ang. Transvestism, z niem. Transvestitismus.

Co to jest Transwestytyzm: Transwestytyzm - to przebieranie się w ubrania przeciwnej płci w celu osiągnięcia satysfakcji emocjonalnej albo seksualnej.
Odznacza się 2 rodzaje transwestytów:
- transwestytyzm o typie podwójnej roli - potrzeba przebierania się by chwilowo pobyć inna osobą, nie ma podtekstu seksualnego.
- transwestytyzm fetyszystyczny - osoba przebiera się gdyż zamierza zaspokoić się seksualnie
Powody Transaminazy:
Skutki Transaminazy - to są enzymy, które produkowane są poprzez mięśnie i serce. Ich aktywność wzrasta w razie zawału serca, niedokrwienia serca i schorzeniach wątroby i chorobach mięśniowych transwestytyzm co znaczy.
Powody Tomografia Komputerowa:
Skutki komputerowa - to badanie diagnostyczne, które wykorzystuje promienie rentgenowskie w celu oglądnięcia tkanek i narządów warstwowo. W trakcie badania doktor na komputerze kontroluje jego przebieg transwestytyzm krzyżówka.
Powody Triglicerydy:
Skutki większości przyjmowane są z pokarmem, są źródłem energii i budulcem komórek. Wysoki poziom triglicerydów w organizmie wywołany jest spożywaniem ustalonych pokarmów, rzadziej jest wadą wrodzoną transwestytyzm co to jest.
Powody Test Wysiłkowy EKG:
Skutki badanie to wykonuje się na bieżni albo cykloergometrze, pozwala ocenić stopień niedokrwienia serca w trakcie wysiłku, równocześnie bada ciśnienie tętnicze krwi i zaburzenia rytmu serca transwestytyzm słownik.

Czym jest Transwestytyzm znaczenie w Słownik medyczny T .

  • Dodano:
  • Autor: