SKUTKI TRANSWESTYTYZM PRZYCZYNY.
Definicja Transwestytyzm co oznacza. Czym jest przebieranie się w ubrania przeciwnej płci w celu.

Czy przydatne?

Definicja Transwestytyzm

Definicja z ang. Transvestism, z niem. Transvestitismus.

Co to jest Transwestytyzm: Transwestytyzm - to przebieranie się w ubrania przeciwnej płci w celu osiągnięcia satysfakcji emocjonalnej albo seksualnej.
Odznacza się 2 rodzaje transwestytów:
- transwestytyzm o typie podwójnej roli - potrzeba przebierania się by chwilowo pobyć inna osobą, nie ma podtekstu seksualnego.
- transwestytyzm fetyszystyczny - osoba przebiera się gdyż zamierza zaspokoić się seksualnie
Powody Transaminazy:
Skutki Transaminazy - to są enzymy, które produkowane są poprzez mięśnie i serce. Ich aktywność wzrasta w razie zawału serca, niedokrwienia serca i schorzeniach wątroby i chorobach mięśniowych transwestytyzm.
Powody Tanina:
Skutki proszek, występuje w herbacie, korze drzewne. Stosuje się go do wyprawiania skór zwierzęcych, jako zaprawa w farbowaniu, w produkcji barwników, środek ściągający i przeciwzapalny w leczeniu, ma transwestytyzm.
Powody Tłuszcze:
Skutki cieszy się niedobrą sławą i zwykle w trosce o nasze zdrowie chcemy ograniczyć jego ilości do minimum. Trzeba jednak pamiętać, iż najłatwiej rzecz ujmując tłuszcze są dobre i złe. Pewna liczba transwestytyzm.
Powody Terapia Resynchronizacyjna:
Skutki Leczenie resynchronizacyjna (CRT) - leczenie ta ma na celu przywrócenie prawidłowej pracy serca u osób z przewlekłą niewydolnością serca transwestytyzm.

Czym jest Transwestytyzm znaczenie w Słownik medyczny T .

  • Dodano:
  • Autor: