SKUTKI TRIGLICERYDY PRZYCZYNY.
Definicja Triglicerydy co oznacza. Czym jest większości przyjmowane są z pokarmem, są źródłem.

Czy przydatne?

Definicja Triglicerydy

Definicja z ang. Triglycerides, z niem. Triglyceride.

Co to jest Triglicerydy: Triglicerydy - w większości przyjmowane są z pokarmem, są źródłem energii i budulcem komórek. Wysoki poziom triglicerydów w organizmie wywołany jest spożywaniem ustalonych pokarmów, rzadziej jest wadą wrodzoną, regularnie występuje wspólnie z chorobami przemiany materii, takimi jak przemiana materii, dna moczanowa i otyłość.
Małe stężenie triglicerydów może być wywołane nadczynnością tarczycy i przebytymi chorobami, które osłabiły organizm.
By wpłynąć korzystnie na stężeni triglicerydów należy rzucić palenie, zbić nadwagę, unikać długotrwałego stresu i zażywać często wiele ruchu.
Wartości poprawne: < 200 mg/dl
Powody Tarczyca:
Skutki narząd leżący w obrębie szyi poniżej jabłka Adama. Produkuje hormony pomiędzy innymi tyroksynę, która klasyfikuje metabolizm organizmu. Niedobór jodu może doprowadzić do niedoczynności tarczycy triglicerydy.
Powody Trądzik Pospolity:
Skutki znany jest w pierwszej kolejności młodzieży w momencie pokwitania dlatego zwany jest również trądzikiem młodzieńczym, jednak również po tym okresie zdarzają się jego powroty - przeważnie powiązane z triglicerydy.
Powody Tetniak:
Skutki nienaturalne zmiany ściany w obrębie tętnicy, występujące przeważnie w aorcie, tętnicy udowej, tętnicy podkolanowej. Powstają w rezultacie osłabienia albo uszkodzenia ścian tętnicy, są także triglicerydy.
Powody Transwestytyzm:
Skutki przebieranie się w ubrania przeciwnej płci w celu osiągnięcia satysfakcji emocjonalnej albo seksualnej. Odznacza się 2 rodzaje transwestytów: - transwestytyzm o typie podwójnej roli - potrzeba triglicerydy.

Czym jest Triglicerydy znaczenie w Słownik medyczny T .

  • Dodano:
  • Autor: