SKUTKI OBNIŻANIE TEMPERATURY CIAŁA PRZYCZYNY.
Definicja Ciała Temperatury Obniżanie co oznacza. Czym jest temperaturę ciała w uwarunkowaniach.

Czy przydatne?

Definicja Ciała Temperatury Obniżanie

Definicja z ang. Lowering body temperature, z niem. Absenken der Körpertemperatur.

Co to jest Obniżanie temperatury ciała: Chcąc obniżyć temperaturę ciała w uwarunkowaniach domowych należy skorzystać z:
- prysznica całego ciała o temp.20*C
- kąpieli chłodzącej o temp o 5*C niższej niż temp. ciała
- zimnych okładów z płótna zanurzonego w chłodnej wodzie i wyciśniętego - przykłada się je na czoło, brzuch, pachwiny i wymienia co 3 min (poprzez 15-30min) można także na okładzie położyć woreczek z lodem
Powody Otyłość:
Skutki powiększona liczba tkanki tłuszczowej, wyrażająca się zwiększeniem wagi ciała. Otyłość prowadzi do wielu chorób, w szczególności związanych z sercem i uszkadza narządy organizmu. Otyłość powodowana obniżanie temperatury ciała.
Powody Obturacyjne Zapalenie Oskrzeli:
Skutki zapalenie oskrzeli - to zapalenie oskrzeli, które utrzymuje się poprzez sporo tygodni. Nawet jeżeli nastąpi chwilowa poprawa potem następuje gwałtowny nawrót dolegliwości. Zapalenie to może trwale obniżanie temperatury ciała.
Powody OB - Odczyn Biernackiego:
Skutki Biernackiego - to odczyn opadania krwinek czerwonych, jest pomiarem szybkości opadania erytrocytów w pionowo ustawionej szklanej rurce. Jeżeli krwinki opadają za błyskawicznie może to oznaczać, iż obniżanie temperatury ciała.
Powody Opryszczka Narządów Płciowych:
Skutki płciowych - rozprzestrzenia się raczej poprzez kontakty seksualne. Pierwsze symptomy pojawiają się 2-7 dni po zakażeniu. Pierwszym symptomem jest świąd i podrażnienie narządów płciowych, w dalszym obniżanie temperatury ciała.

Czym jest Obniżanie temperatury ciała znaczenie w Słownik medyczny O .

  • Dodano:
  • Autor: